Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Śniadanie dla dzieci - bałwanki z jajek.

Chcielibyśmy podziękować naszym "dobrym elfom", które na co dzień pracują ciężko w kuchni, by dzieci jadły smaczne i zdrowe posiłki. Panie kucharki dbają, by przygotowane dania nie tylko pysznie smakowały, ale i by były piękne i kolorowe.

Jajka na śniadanie w postaci wesołych bałwanków.

Dzisiaj w Jedyneczce - jak co roku w Mikołajki - na wszystkie dzieci czekał Gość specjalny - najprawdziwszy św. Mikołaj, który z okazji swoich imienin częstował przedszkolaki cukierkami.

Makieta "Leśny teatrzyk"

Nowy tydzień rozpoczął się bajkowo dla dzieci z naszego przedszkola . To wszystko za sprawą naszej Znajomej - Wróżki Bajduszki, która wraz z Wróbelkiem Elemelkiem, w ramach spotkania czytelniczego z cyklu "Od czytania do inscenizowania", zaprosiła przedszkolaki do leśnego teatrzyku.

#szkolapamieta

23.11.2022
Dyplom za uczestnictwo w akcji "Szkoła pamięta"

#szkolapamieta

23.11.2022

Na początku listopada, w związku z uroczystością Wszystkich Świętych, dzieci z grupy V reprezentowały tym samym nasze przedszkole, które włączyło się do do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy jest zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia.