Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 9 listopada 2022 r. odbyła się w naszej grupie bardzo ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka, na którą zaprosiliśmy Panią Dyrektor i naszych Kochanych Rodziców.

Grupa nasza nazywa się „Kotki”, dlatego stroje nawiązują do nazwy grupy i występowaliśmy w strojach kotków.

Na początku zaprezentowaliśmy nasze umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, potem mieliśmy mały „egzamin” – po kolei w rundce każdy się przedstawiał, musieliśmy powiedzieć nazwę naszej grupy oraz odnaleźć obrazek znaczka, który mamy w szatni na indywidualnych szafeczkach. Nasi „egzaminatorzy” stwierdzili, że zaliczyliśmy wszystko na szóstkę, dlatego mogliśmy przejeść do kolejnego punktu uroczystości czyli Pasowania.

Jednak zanim to nastąpiło złożyliśmy słowa ślubowania i dopiero wtedy Pani Dyrektor każdego z nas Pasowała na Przedszkolaka dużą zieloną kredką, a pani Jola i pani Małgosia wręczyły nam medale, jako pamiątkę tego ważnego dla nas wydarzenia.

Na zakończenie wspólnie bawiliśmy się z Rodzicami w zabawy muzyczno – ruchowe i musimy przyznać, że mamy bardzo zdolnych Rodziców, gdyż w mig się ich nauczyli.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność w tym tak ważnym dla nas dniu oraz za wspaniałą zabawę.

JESTESMY JUŻ PEŁNOPRAWNYMI PASOWANYMI PRZEDSZKOLAKAMI!!! HURAAA!!!