Uroczyste Zakończenie Przedszkola
Za nami wyjątkowy dzień – pełen wzruszeń, dumy, radości i emocji, które trudno ubrać w słowa.
Dziś pożegnaliśmy naszych najstarszych Przedszkolaków, którzy już we wrześniu rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej drogi – naukę w pierwszej klasie.
Patrzymy na nich z ogromną dumą – jeszcze niedawno przekraczali próg naszego przedszkola jako nieśmiałe maluszki, a dziś opuszczają je jako odważni, samodzielni i ciekawi świata młodzi ludzie.
Mieliśmy zaszczyt towarzyszyć im w dorastaniu, obserwować ich pierwsze sukcesy, pokonywanie trudności, rozwój talentów oraz nawiązywanie pięknych przyjaźni.
To dla nas największa nagroda i powód do dumy.
Kochani Absolwenci, życzymy Wam odwagi, wiary we własne możliwości, wielu sukcesów, wspaniałych przyjaciół oraz niegasnącej radości z odkrywania świata.
Niech szkoła będzie miejscem pełnym inspiracji, nowych doświadczeń i spełnionych marzeń.
Zawsze będziemy Was ciepło wspominać i mocno trzymać za Was kciuki!
Do tej pory ocieramy łzy wzruszenia, wspominając piękne chwile, występy dzieci i wszystkie emocje, które towarzyszyły nam podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.
