Witamy przyszłych przedszkolaków!
Dziś mieliśmy ogromną przyjemność gościć nasze przyszłe przedszkolaki, które już od września rozpoczną z nami swoją piękną przedszkolną przygodę!
Na naszych gości czekał wyjątkowy występ artystyczny przygotowany przez obecne przedszkolaki, a później był czas na wspólną zabawę, poznawanie Pań i sal, nowych koleżanek i kolegów oraz mnóstwo uśmiechów i radości.
Było kolorowo, wesoło i bardzo serdecznie. Już nie możemy się doczekać września i kolejnych wspólnych chwil.
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!
